Nádražní 381/9, Mohelnice 789 85
+420 733 748 748

Řadové dvojdomky za ceny bytů

  • mlha
  • UPRzepredu
  • druha strana trochu mlha
  • UPRzezadu

Hledáte nové bydlení v rodinném domě s dobrou dostupností do Olomouce?
Je pro Vás prioritou dobrá cena za nemovitost včetně pozemku, velmi nízká energetická náročnost nemovitosti, záruka kvalitní výstavby a profesionální právní a finanční servis? Ve spolupráci se společností Developing 4You s.r.o. právě zajišťujeme projekt výstavby řadových dvojdomků v obci Skrbeň, vzdálené 7 minut autem od Olomouce.

aktuální přehled rezervací

 

Atraktivní lokalita
Obec Skrbeň si získává oblibu zejména u mladých rodin s dětmi, jimž obec nabízí klidné prostředí, dobrou dostupnost k přírodě, ale i dostatek kulturního vyžití. V obci je dostupná veškerá občanská vybavenost, jako je Mateřská a základní škola, Praktický lékař, Česká pošta, Obchod se smíšeným zbožím, 2 restaurační zařízení, nedaleko i Motorest s možností ubytování a čerpací stanice. V obci je zajištěna linková autobusová a vlaková doprava, kterou se do centra Olomouce dostanete během 15 minut.

Financování
Pro tento projekt jsme pro Vás vyjednali atraktivní balíček financování, který je speciálně nastaven na charakter výstavby. Bezproblémové pro Vás tak bude i 100 % financování bez vlastních zdrojů, nebo financování dřevostavby s jednorázovým čerpáním, které Vám i staviteli usnadní celkový proces výstavby. Zdarma získáte odhad nemovitosti, zřízení úvěru a také vedení úvěrového a běžného účtu. Úrokové sazby jsou pravidelně aktualizovány a pohybují se cca o -0,2 % níže, než běžně sjednávané sazby, a to i bez nutnosti sjednání pojištění úvěru.

Nabízíme Vám několik variant výstavby
Vybírat můžete z projektů dvojdomků na pozemcích o velikosti 209m² až 237m², nebo z variant "samostatné" stavby na pozemcích 226m² až 504m².
Stavby jsou řešené jako patrové o dispozicích 3+kk, 4+kk, 5+kk a podlahovou plochou 95m², 115m² a 120m². Celkovou dispozici vnitřních prostor máte možnost přizpůsobit se smluvním projektatntem, jehož náklady jsou také zahrnuty v ceně nemovitosti.
Ceny za stavbu na klíč ve standardech, a to včetně pozemku, základové desky, inženýrských sítí a příjezdové komunikace, začínají již na zajímavých 2.690.000,- CZK včetně DPH.

Vybírejte provedení i materiál
K dispozici je dřevostavba s dobou výstavby 6 měsíců od nabytí právní moci Ohlášení stavby, nebo zděná stavba s dobou výstavby 12 měsíců od nabytí právní moci Ohlášení stavby. Dřevostavba bude zhotovena z přesného systému sendvičových panelů K-KONTROL s certifikací ETA-14/0311. Zděná stavba bude provedena z přesného zdiva schváleného ČN.

Jaké jsou standardy?
Standardním provedením a vybavením, započteným do ceny nemovitosti, je: Základová deska; Hydroizolace; Obvodové zdivo; Zdivo příček; Stropy; Schodiště včetně zábradlí; Střecha, Střešní krytina; Střešní okna; Klempířské práce; Terasové dveře a okna; Vchodové dveře; Sádrokarton; Vnitřní omítky; Malby; Tepelné izolace podlah; Fasáda; Venkovní sokl; Venkovní obklady podhledů; Vnitřní dveře; Obklady a dlažba; Koupelny a sanita; Podlahové krytiny; Odvětrání / digestoře; Okenní parapety; Vytápění HETFLOW; Vodoinstalace; Elektrorozvody; Trubkování pro anténní a telefonní rozvody; Terénní úpravy do 5m od stavby.

Konečnou podobu domu si investor může určit podle svých požadavků
Na žádost investora se může výše uvedený materiál měnit, ale musí být schválen ČN. Cena pak bude upravena dle skutečných nákladů za použitý materiál a technologický postup prací.
Realizace prvních domů 1. etapy je plánováná na druhou polovinu jara 2017

Zajímají Vás bližší informace nebo prohlídka již realizovaných staveb?

Kontaktujte mne

+420 733 748 748
prokop@vitafinance.cz

Byl pro Vás článek zajímavý? Doporučte jej svému budoucímu sousedovi.

Děkujeme

 

*Edit 4/2017

Comments are closed.